Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła językowa on-line
Autor Wiadomość
franek 

Wysłany: 2012-03-21, 14:32   Szkoła językowa on-line

Lubisz uczyć się języków obcych?

Chcesz bez wychodzenia z domu opanować sztukę konwersacji w swoim ulubionym języku?

Chcesz zawierać nowe znajomości na zagranicznych forach, ale nie posiadasz wystarczających umiejętności językowych?

Nie masz czasu na dojazdy do stacjonarnej szkoły językowej?

Chcesz znaleźć pracę na rynku międzynarodowym, ale nie jesteś pewny swoich umiejętności?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to ta oferta Szkoły Językowej Shamrock jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy szeroki wachlarz kursów językowych on-line z języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego oraz rosyjskiego. U nas profesjonalnie i wyjątkowo tanio (już od 18 zł za 50 min.) zdobędziesz umiejętności językowe w wybranej przez Ciebie dziedzinie. Nasi lektorzy pomogą Ci przygotować się do matury, nauczą Cię, jak pisać oraz mówić czy pomogą Ci nauczyć się za pomocą nowoczesnych metod specjalistycznego słownictwa potrzebnego w pracy za granicą. Z ich pomocą napiszesz również dokumenty aplikacyjne lub odbędziesz symulowany interview. To, co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego kursanta, ponieważ każdy kurs dostosowujemy do szczególnych preferencji klienta. Więcej informacji na:
http://www.szkola-shamrock.pl/
Zapraszamy!

Fundacja Wsparcia Osób Niepełnosprawnych Shamrock
ul. Opolska 59
47-300 Krapkowice
Kontakt
(77) 466 18 18
Gadu - Gadu: 28643507
Pn.-Pt.: 09:00 - 16:00
edytashamrock@wp.pl

Karolcia

Wysłany: 2012-05-04, 10:20   Szkoła Języków Obcych Shamrock- nauka online przez skype'a

Nauka przez internet - popularny e-learning - rozwija się w Polsce bardzo szybko. Coraz więcej kursów, szkoleń a nawet studiów możemy ukończyć wybierając właśnie tę metodę nauki. Popularność tej formy nauczania będzie coraz
większa.Polecam artykuł http://www.egospodarka.pl...-Internet-c.... Zapraszam także do zapoznania się z ofertą Szkoły Języków Obcych Shamrock, która poleca taką właśnie metodę nauki wielu języków obcych http://www.szkola-shamrock.pl/

dienz

Wysłany: 2012-12-13, 12:11   

Jeżeli chodzi o jako taką naukę języków obcych, to trzeba zastanowić się nad tym, czy stawiamy na jakość czy na cenę Jeżeli na to pierwsze, to sądzę, że idealnym wyborem będzie

http://www.effectiva.pl/

Kusiasta

Wysłany: 2016-01-27, 12:09   

Najlepiej języków sie uczyć stacjonarnie moim zdaniem. Ja chodzę do Lincolna w Krakowie i dużo szybciej sie ucze niż samodzielnie online a probowałam kiedys :).

patykarl 

Wysłany: 2016-01-31, 15:49   

online polecam douczanie się i utrwalanie, miałem kontakt z dyrektorką szkoły językowej i sama potwierdzała, że nie ma sensu i tak nie przyswoi się podstaw i charakterystyki języka jak z lektorem.

Miroolo 

Wysłany: 2016-02-04, 13:23   

Kusiasta napisał/a:
Najlepiej języków sie uczyć stacjonarnie moim zdaniem. Ja chodzę do Lincolna w Krakowie i dużo szybciej sie ucze niż samodzielnie online a probowałam kiedys :).

Dokładnie. :) Ja tam nie uznaję nauki przez neta, chyba, że sami sobie szukamy informacji i się uczymy. :)

Dudiix 

Wysłany: 2016-02-24, 11:50   

Moim zaś zdaniem najlepiej połączyć obie formy nauki, ale rzeczywiście jeżeli mamy wybierać to stacjonarna nauka jest ważniejsza.

Spysecret 

Wysłany: 2016-02-25, 12:17   

Kiedyś ktoś mi wspominał o takiej firmie jak Edoo. :) Warto sprawdzić.

Bekaam 

Wysłany: 2016-02-29, 11:09   

Moim zdaniem to też fajna alternatywa, ale dlaczego nie wyjść do ludzi. :) tak samemu w domu to nudne.

Szalmary 

Wysłany: 2016-03-02, 13:39   

No dokładnie, online to można się samemu uczyć, a do szkoły językowej to lepiej uczęszczać stacjonarnie.

suppmarrat17 

Wysłany: 2016-03-07, 09:26   

Online to możesz za darmo się uczyć w domu, lub znaleźć kogoś na Skypie.

ulubiony44

Wysłany: 2016-03-11, 13:12   

Z doświadczenia wiem, ile ludzi, tyle skutecznych metod nauczania. Różnimy się, dlatego jedni wolą przyjmować nową wiedzę w taki sposób, inni natomiast w zupełnie inny. Swego czasu uczęszczałem na kurs językowy francuskiego dla zaawansowanych w Empik School i mogę ich z pewnością polecić. Nie brakowało sesji z lektorem, na których udało mi się poprawić swój akcent. Dziś mówię już płynnie po francusku ;-)

voraver

Wysłany: 2016-04-12, 08:55   

To może być całkiem ciekawa opcja zwłaszcza dla tych, którzy nie mają czasu chodzić na normalne zajęcia.

Elceem 

Wysłany: 2016-04-15, 10:37   

To jakaś nowa szkoła? bo nigdy o niej nie słyszałem. Muszę sprawdzić ofertę bo akurat poszukuję szkoły dla swojego dziecka.

BrakKomunikacji

Wysłany: 2016-04-25, 16:52   

Ja mogę polecić stronę Duolingo jeśli zna ktoś dobrze język angielski. Ja dawałem radę więc coś w tym jest :)

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu