Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dla osób poszukujących pracy
Autor Wiadomość
Capgemini

Wysłany: 2012-03-05, 10:25   dla osób poszukujących pracy

Wszystkie osoby, które chcą wykorzystywać swoją znajomość języka francuskiego w codziennej pracy, zachęcam do wysyłania swojego CV do firmy Capgemini. Zachęcam do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami na stronie: pl.capgemini.com

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: recruitmentito.pl@capgemini.com

Pozdrawiam,
Mirela Wasztyl

czarna

Wysłany: 2012-10-16, 12:19   

witam,
czy oferuja Panstwo prace we Francji ale bez znajomości francuskiego?

pozdrwiam

tomson1 

Wysłany: 2014-06-16, 12:59   

Znajomość samego języka angielskiego nie wystarcza. Zauważyłem że znając dodatkowo język francuski, znalezienie pracy nie jest łatwe tak jak to inni opisują. Oferty można znaleźć ale aby otrzymać dobrą pracę należy mieć dużo szczęścia.

gwizdacz

Wysłany: 2014-09-29, 13:18   

a czy ktoś pracował już tam ?

Joseph 

Wysłany: 2015-01-12, 20:44   

pientoszek napisał/a:
ja się piszę do każdej pracy fizycznej jednak mój francuski jest troszkę gorzej niż podstawowy :D

Tyle to się podszkolisz, tylko jest też coś takiego jak język specjalistyczny. :P

JobsZagranica 

Wysłany: 2015-02-05, 12:31   

Witam!

Jeżeli szukacie pracy we Francji i potraficie mówić w tym języku to nie czekajcie tylko wyślijcie Nam swoje CV. Jesteśmy agencją pracy tymczasowej specjalizującej się w rynku francuskim i belgijskim, ale również polskim. Obecnie szukamy np. Kucharza ze znajomością języka francuskiego na atrakcyjnych warunkach. Naprawdę warto nawiązać z współpracę z Naszą firmą, gdyż dbamy o Naszych pracowników i dokładamy wszelkich starań by ich pobyt w kraju do którego pojadą spędzili we wspaniałej atmosferze, a przy tym zdobyli doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Dlatego też jeśli jesteś kucharzem lub znasz kogoś kto nim jest i chciałby zdobyć świetne doświadczenie we Francji, zapraszam do kontaktu przez mail: zagranica@jobsplus.pl

Oczywiście każda inna osoba znająca ten język i wyrażająca chęć wyjazdu w celu podniesienia jego poziomu, również jest mile widziana.

NATI666

Wysłany: 2015-03-01, 00:56   Praca specjalista ds administracji

Dzień dobry
szukam dla mojego klienta z branży motoryzacyjnej osoby z dobrym językiem francuskim, miejsce pracy-Końskie. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: natalia.skornicka@lobohr.pl

mobidik

Wysłany: 2015-03-30, 14:43   

znalazła by się praca dla budowlańca ze znajomością angielskiego i niemieckiego we francji ?

Alicjaplh24 

Wysłany: 2015-05-26, 20:33   

Witam!

zatrudnię opiekuna/kę osób starszych ze znajomością języka francuskiego od zaraz! Praca w Belgii. Oferta pracy dla mężczyzn oraz kobiet.

Kontakt:

e-mail: plh24sekretariat@yahoo.de
www.plh24.de
Tel: 0049 241 991 272 92

Obsługa zainteresowanych w języku polskim oraz niemieckim :-D

Pozdrawiam,

Alicja

Kusiasta

Wysłany: 2015-07-10, 12:40   

Witam serdecznie!

Poszukuję pracy w jakiejś szkole językowej, najlepiej w okolicach trójmiasta. Będę wdzięczna za polecenie mi sprawdzonej szkoły :)

Dziękuję uprzejmie.

Bagietka

Wysłany: 2015-07-13, 13:02   

Przez kilka miesięcy mieszkałam w Gdańsku i chodziłam do szkoły http://www.aj.edu.pl/index.php?Kursy-letnie-3. Byłam zadowolona, ale niestety musiałam wyjechać i przerwałam kurs. Nie wiem jakie są warunki dla nauczycieli, ale uczniowie traktowani są tam bardzo dobrze :) Atmosfera sprzyja nauce,a to chyba najważniejsze. W krótkim czasie podszkoliłam swój francuski i żałuje, że nie uczę się tam dalej...

Bagietka

Wysłany: 2015-11-12, 09:45   

Pracę w Polsce (w wielu miastach) znajdziecie na http://www.linguajob.pl/ np. http://www.linguajob.pl/s...zenia/?id=56065 tę ofertę biorę pod uwagę :) Czy ktoś korzystał z serwisu Linguajob.. podoba mi się duży wybór i to, że ten serwis jest jedynym gdzie można szukać pracy z językiem, ale w Polsce a nie za granicą :)

margaret133

Wysłany: 2015-12-21, 12:19   Praca - Bydgoszcz Customer Service Advisor with French

Obecnie dla naszego Klienta z prestiżowej międzynarodowej firmy IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Customer Service Advisor with French w lokalizacji Bydgoszcz. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz znajomość obsługi komputera z poziomu użykownika (tzw. ,,pierwsza liniia wsparcia"). Jeśli jest Pan/i zainteresowany/a uczestniczeniem w procesie rekrutacyjnym bardzo proszę o przesłanie swojego CV w języku angielskim na adres naszego konsultanta odpowiedzialnego za ten projekt - malgorzata.kozlowska@cpljobs.pl :-)

gutkola

Wysłany: 2015-12-23, 14:18   

Dla mnie przy szukaniu pracy ważna jest nie tylko treść oferty, ale również firma która taką oferte publikuje. Bo może to wszystko brzmieć pieknie i kusić kiedy w rzeczywistości trafimy w miejsce, które nie jest dla nas lub co gorsza nie działa uczciwie. Dlatego często korzystam z czegoś takiego jak wyszukiwarka firm, wiele mi to mówi, widzę wszystkie najważniejsze dane firmy a przede wszystkim czy przedsiębiorstwo to nie jest zadłużone, czy np nie musiałabym się martwić czy będę mieć wypłatę na czas.

gafin

Wysłany: 2016-01-02, 15:29   

sporo ofert dla osób poszukujących pracy jest na http://forumpraca.pl/ , poza tym dzięki temu, że to forum można z innymi ludźmi pogadać, nieco się dowiedzieć, poczytać opinie itd. Bardzo przydatne miejsce dla poszukujących nie tylko w Polsce ale i za granicą.

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu