Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia z Francji
Autor Wiadomość
Mika 

Wysłany: 2010-11-18, 17:38   Zdjęcia z Francji

Witam wszystkich Forumowiczów. Wątek, który chce rozpocząć dotyczy w pewien sposób Francji, a dokładnie zdjęć z wycieszki do Paryża, gdzie byłam z moim mężem. Chciałam pod choinkę podarować mu fotoksiążkę z tymi fotografiami. Wiem-może brzmi banalnie,ale myślę,że to miły prezent, prosto z serca,a przy tym atrakcyjny wizualnie.Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie>? Ktoś robił już fotoksiążkę? Jakie firmy możecie polecić? Dziękuję za odpowiedzi!

denka 

Wysłany: 2010-11-19, 09:36   

Hej,

Bardzo fajny pomysł, popieram! A przy tym bardzo ładna pamiątka na przyszłość i to jaka romantyczna ;-)
Zresztą nie ma to jak wydrukowane zdjęcia, raz widziałam taką fotoksiążkę z wyprawy z afryki, bardzo ładne zdjęcia, ale niestety konkretów Ci nie podam, co gdzie ile kosztuje. Może spróbować w zakładzie fotograficznym, może któryś ma to w swojej ofercie?
Do świąt jest trochę czasu, może ktoś się jeszcze odezwie kto robił taką fotoksiążkę.
pzdr

Mika 

Wysłany: 2010-11-22, 18:28   

Dzięki denka za odpowiedź! Też właśnie podobają mi się te fotoksiążki głównie z tego względu,że często i z przyjemnością się do niej sięga. To nie to samo,co zdjęcia trzymane na komputerze, których ma się tysiące i o których się zapomina. Czekam na jakieś wskazówki! Pozdrawiam

desheikh 

Wysłany: 2015-01-30, 07:17   

bardzo ładne zdjęcia, ale niestety konkretów Ci nie podam, co gdzie ile kosztuje.

Malina

Wysłany: 2015-02-05, 10:08   

Witam,

marzy mi się podróż do Francji, najlepiej do Paryża i pozwiedzanie wszystkich najciekawszych miejsc i zakamarków. Osobiście przeglądałam fotoksiążkę, ale znajomi twierdzą, że trzeba samemu wyjechać i na żywo zobaczyć miejsca. Czy ktoś z Was orientuje się, ile może kosztować taka przyjemność?

angela23
technik informatyk

Wysłany: 2015-12-14, 15:09   

:mrgreen: Tak . Warto zobaczyć przepiękny Paryż. :!: Pytacie się o koszty- zależy gdzie zamierzacie nocować :?: , czy samemu chcecie robić sobie jedzenie- czy kupować w barach, restauracjach? :arrow:

POZDRAWIAM.

asia236 

Wysłany: 2017-12-05, 19:23   

O tak, taka fotoksiążka to super sprawa, jest co wspominać potem :)

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu