Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: e-francuski.pl
2010-04-28, 00:06
Tłumaczenia na francuski dokumentów aplikacyjnych
Autor Wiadomość
marianna777 

Wysłany: 2010-04-27, 18:36   Tłumaczenia na francuski dokumentów aplikacyjnych

czy znacie może jakieś solidne biuro tłumaczeń gdzie dobrze przetłumaczą moje dokumenty aplikacyjne?

carolline19

Wysłany: 2014-03-04, 13:47   

Owszem, ja znam profesjonalne biuro tłumaczeń, które ma ogromne doświadczenie oraz bardzo duży wybór języków, a także konkurencyjne ceny.

adrianos

Wysłany: 2015-09-18, 02:33   

Również inne biura wykonują tłumaczenia. Zakres pomocy obejmuje tłumaczenia specjalistyczne w formie pisemnej lub ustnej z poszczególnych dziedzin: tłumaczenia prac naukowych, techniczne, IT, medyczne i farmaceutyczne, prawne i prawnicze, tłumaczenia umów , dokumentów finansowych dla instytucji administracji publicznej oraz wiele innych.

zabo 
mgr inż. elektryk

Wysłany: 2015-11-21, 17:20   

:-o Witam. Znam tłumacza z francuskiego, bo skorzystałam z pomocy :!: Podam link poniżej. :shock:

POZDRAWIAm życzę wszystkim udanej dzisiejszej soboty.....i następnych dni :arrow:

Paratann

Wysłany: 2016-01-15, 08:13   

Hmm najlepiej skorzystaj z jakiegos biura sprawdzonego, żebyś wiedział że będziesz miał dobrze wszystko zrobione ;) Popytaj znajomych.

Madaam 

Wysłany: 2016-01-26, 15:22   

No ciekawe oferty udostępniacie. :) A czy te firmy działają online? Bo nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

patykarl 

Wysłany: 2016-01-31, 15:48   

a na jakie miasto tego tłumacza potrzebujesz? mam kontakty w kilku miejscach ale muszę wiedzieć konkretnie.

123tlumacz

Wysłany: 2016-02-08, 08:58   

Zapraszam do Biura Tłumaczeń 123tlumacz.pl - https://123tlumacz.pl/francuski/

radooo 

Wysłany: 2016-05-12, 10:37   

warto skorzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń ABC Tłumaczenia z Warszawy, wszystkie realizacje wykonują rzetelnie oraz dyskretnie a wszelkiego rodzaju tłumaczenia techniczne, przysięgłe czy inne specjalistyczne to dla nich żaden problem - polecam :-)

krawiecmon 

Wysłany: 2016-05-24, 11:02   

Witam dokładnie najlepiej aby to byli tłumacze przysięgli jezli sa to dokumenty ale biuro tłumaczeń to najlepsze roziwązanie

annadekiel 

Wysłany: 2016-10-20, 14:47   

Tylko uważaj przy zlecaniu tych dokumentów aplikacyjnych, ich dotyczą podobne problemy jak tłumaczenie umów handlowych, spójrz w wolnej chwili http://blog.slavis.net/be...stsze-problemy/

vorisluu

Wysłany: 2016-11-29, 07:21   

Jeżeli chodzi o tłumaczenia francuski Kraków czy inne miasto tzn. dokumenty, życiorysy i tak dalej to polecam http://www.angos.com.pl/u...ancuski-krakow/ - skorzystałam, nie drogo i byłam mega zadowolona :)

bonnejoue 

Wysłany: 2017-01-13, 10:47   

Tłumaczy albo biur tłumaczeń na rynku nie brakuje, wiem, bo sam kiedyś poszukiwałem specjalistów od technicznego języka do tłumaczenia z francuskiego. Nie czułem się na siłach, by zrobić to sam, poziom (jeszcze) nie ten :-D Nie są tak popularni w Polsce jak ci od angielskiego czy niemieckiego, ale na pewno zwiększyła się ich liczba dzięki rozwojowi handlu w internecie. Polecam się rozejrzeć nawet za internetowymi, takimi jak tu: https://dogadamycie.pl/tlumaczenia-francuski, bo czasem nie ma się możliwości, by odebrać gotowe pismo osobiście więc jak ktoś realizuje zlecenia za pomocą internetu, to czasem się ma spokojniejszą głowę, że nie trzeba odebrać dokumentu pomiędzy innymi obowiązkami w ciągu dnia i możemy sobie wydrukować tłumaczenie w wolnej chwili.

woojcie8741

Wysłany: 2017-01-13, 11:20   

myślę, że powyżej masz wystarczając ilość linków, wystarczy zrobić selekcje najlepszej cenowo oferty.

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu