Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dobra szkoła językowa
Autor Wiadomość
frenchfries1

Wysłany: 2014-10-31, 20:15   

Świetny jest Długi Język. Uczą bardzo dobrze, w małych grupach, a atmosfera jest super

endi

Wysłany: 2015-01-04, 16:41   

Uczę się francuskiego w TFLS. Zapisałam się już na drugi semestr. Szkoła koncentruje całą swoją uwagę na nauczaniu na najwyższym poziomie. Lektorzy podchodzą do każdego kursanta indywidualnie. Podoba mi się również to, że przy zapisie na kurs odbywa się spotkanie z metodykiem. Dzięki temu kurs jest lepiej dopasowany.

betenoire 

Wysłany: 2015-01-12, 11:20   

Czy może ktoś polecić dobrą szkołę z językiem francuskim w okolicach Zielonej Góry?

franczyza 

Wysłany: 2015-01-12, 17:55   

W świętokrzyskim lub podkarpackim zna ktoś dobrą szkołę językową?

sokol

Wysłany: 2015-01-29, 13:45   

Jestem z Warszawy i uczę się francuskiego w szkole TFLS. Osobom w wawy polecam tę szkołę. Świetni lektorzy, wysoki poziom i bardzo fajna atmosfera - to znajdziecie w TFLS.

emka 

Wysłany: 2015-02-05, 15:48   

w szkole TFLS w Warszawie są bardzo fajne i przede wszystkim skuteczne kursy francuskiego, ja krótkim czasie opanowałam różne aspekty języka - polecam

Agata

Wysłany: 2016-01-26, 10:48   

A co uważacie na temat nauki danego języka obcego po angielsku? W tym przypadku mam na myśli naukę francuskiego po angielsku. Myślałam głównie o total immersion w Berlitz, nie wiem czy wszyscy wiedzą o czym mówię, dlatego odsyłam tutaj - http://www.berlitz.pl/en/total-immersion. Od dawna próbuję nauczyć się francuskiego, ale to nie jest jeszcze to, czego bym oczekiwała, a angielski znam bardzo dobrze, także myślę, że to dobry pomysł. Może ktoś z Was uczył się języków obcych w ten sposób?

Bagietka

Wysłany: 2016-02-18, 23:18   

Odnośnie szkoły językowej w Gdyni - słyszeliście może o akademii językowej na świętojańskiej? Spotkałam się z kilkoma super opiniami, w sumie już niemal się zdecydowałam i chcę się w tym utwierdzić ;-)

monika121

Wysłany: 2016-02-27, 16:57   

Mogę polecić Sorbonę. Atmosfera bardzo fajna , dużo mówienia ;) Cennik dostępny na stronie http://www.sorbona.edu.pl...owe_lodz_cennik dla zainteresowanych ;)

Kusiasta

Wysłany: 2016-03-07, 21:13   

Bagietka napisał/a:
Odnośnie szkoły językowej w Gdyni - słyszeliście może o akademii językowej na świętojańskiej? Spotkałam się z kilkoma super opiniami, w sumie już niemal się zdecydowałam i chcę się w tym utwierdzić ;-)

Jeśli mówisz o Akademii Językowej w Gdynii, to słyszałem, co więcej chodziłem tam i byłem naprawdę zadowolony. Myślę że byłabyś zadowolona, bo nie miałem zastrzeżeń... :)

dartanian

Wysłany: 2016-03-27, 19:35   

Na pewno wiele z osób tu piszących (i polecających) ma dobre intencje - część jednak, bez wątpienia, poleca szkoły swoje lub "szwagra". Aby wyrobić sobie jak najlepszą opinię polecam poszukać jednak w internecie portali, gdzie szkoły francuskiego w większej liczbie podlegają obiektywnej i anonimowej ocenie użytkowników, jak choćby tutaj https://aleo.com/pl/firmy/edukacja-i-rozrywka co pozwoli nam wyrobić bardziej obiektywną ocenę samemu :)

Bagietka

Wysłany: 2016-04-26, 23:30   

Kusiasta, a jak dawno, na jaki poziom, masz porównanie z innymi szkołami w okolicy? :)

Kusiasta

Wysłany: 2016-05-05, 20:10   

Jakieś 2,5 roku temu, w sumie byłem u nich 1,5 roku, startowałem od zera. Nauki było duży, do tego też dokładałem coś od siebie, ale to chyba dzięki nim francuski jest dla mnie jakimś większym problemem :P Byłem wcześniej przez pół roku w innej szkole, już nie pamiętam jak się nazywała, ale zwiałem, bo to było wyrzucanie pieniędzy w błoto

Kusiasta

Wysłany: 2016-05-30, 11:25   

Fancuski na wysokim poziomie jest w krakowskim LINCOLNIE. Świetna szkoła, swietne osoby uczące. Bardzo serdecznie polecam, bo cenowo jest godnie uwagi, ale też patrząc na zaangażowanie uczących... Bardzo dobra szkoła. :)

Kusiasta

Wysłany: 2016-06-16, 12:14   

TAaak, Lincoln bezdyskusyjnie jest najlepszy!

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu