Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
początek przygody z francuskim
Autor Wiadomość
agna 

Wysłany: 2013-04-02, 21:41   początek przygody z francuskim

chcialabym nauczyć się francuskiego. pierwotnie moja koncepcja to nauczenie się 1000 najczęściej używanych słów, potem oswajanie się z tekstami po francusku (podobno znająć najczęściej używane słowa można zrozumieć 85% czytanego tekstu), a gramatykę chciałabym wspomóc kursem online. niestety mieszkam daleko od centrum i nie mogę uczestniczyć w tradycyjnym kursie. czy ktoś może korzystał z kursu na stronie www.chatterbox.pl? wiem, że jest to platforma umożliwiająca uczestnictwo w kursie językowym z lektorem w trybie online, ale chciałabym dowiedzieć się, jak to wygląda w praktyce. pierwsza lekcja jest gratis i pewnie z niej skorzystam, ale jestem ciekawa wszelkich opinii na ten temat.

MuzycznaFrancja 

Wysłany: 2013-04-29, 18:29   

Witam,

Nie wiem, nie znam podanej przez Ciebie strony do nauki francuskiego.

Jeśli interesuje Cię nauka online francuskiego, nie możesz/nie chcesz brać udziału w kursie stacjonarnym - to mogę Ci zaproponować mój darmowy wideokurs francuskiego: efrancukistart.pl :-) (dużo lekcji wideo).
Popatrz i sama oceń czy Ci się to podoba.

Pozdrawiam :-)

lolala 

Wysłany: 2013-06-18, 21:13   

Wspomniana metoda 5S jest świetna. Bardzo kreatywna nauka języka poprzez skojarzenia. Teraz mam indywidualny stosunek do języka i dużo szybciej przyswajam wiedzę.

sezamka 

Wysłany: 2013-09-12, 13:51   

Oj zaczynać można różnie: ja zaczynałam od kursu pożyczonego od koleżanki, ale można udać się do szkoły, albo poszukać prywatnych lekcji. W dzisiejszych czasach metod i sposobów nauki języków jest wiele.

JaPanAndrzej

Wysłany: 2013-12-18, 15:22   

ja rozpocząłem naukę z multikurs.pl i polecam wszystkim kursy internetowe. do tego fiszki, które ratują życie i można ich używać wszędzie ! :)

jz166 

Wysłany: 2014-01-03, 18:09   

JaPanAndrzej napisał/a:
ja rozpocząłem naukę z multikurs.pl i polecam wszystkim kursy internetowe. do tego fiszki, które ratują życie i można ich używać wszędzie ! :)

Ja myślę, że multikurs.pl to dziadostwo. Stanowczo odradzam, zwłaszcza z powodu naganiaczy udających forumowiczów.

bartek2dwa

Wysłany: 2014-01-16, 16:58   

To jaki kurs polecicie?

morfeusz448

Wysłany: 2014-02-04, 14:37   

Jakis slownikow uzywales?

maria.walczak

Wysłany: 2014-06-06, 15:25   

zawsze najlepsza metoda jest prywatny nauczyciel, dostosuje sie do twojego tempa i mozliwosci.

boddekk

Wysłany: 2019-05-31, 12:10   

Ciekawe informacje z tego zakresu opisaliście. Poczytajcie również o możliwościach żywieniowych na tym blogu, świetne informacje w szczególności dla każdej przyszłej mamy :
https://www.zdrowyportal....dow-w-zywieniu/

zuzia.gola

Wysłany: 2019-09-04, 19:35   

A jak to wygląda u was jeśli w trakcie zmiany szkoły zmienia uczeń także język obcy? Na https://www.portaloswiato...cego-17056.html czytam jak ma to wyglądać, ale wiem że praktyka bywa różna

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu