Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
skuteczna metoda nauki francuskiego
Autor Wiadomość
Golfista 

Wysłany: 2015-12-28, 08:41   

Ja uważam podobnie jak Zifaro. Chyba, że nie masz pieniędzy na szkoły językowe, to próbuj samemu się poznać i zobaczyć jakie metody nauki najbardziej Ci się podobają i są efektywne.

marta77

Wysłany: 2016-01-01, 20:08   

To fakt, że nauka języków jest droga, ale dla mnie to dobra inwestycja w przyszłość.

cloudine 

Wysłany: 2016-02-05, 18:39   

wejdz sobie na skypa i pogadaj z jakims francuzem. Wytlumacz mu jaki masz poziom znajomosci tego jezyka, na pewno z checia Ci pomoze. Wtedy twój mózg zostaje zmuszony do myślenia i przełamania bariery owego jezyka, bo inaczej rozmównik Cię nie zrozumie. Moim zdaniem to jest najlepszy sposób.

carolangue 
carolangue

Wysłany: 2016-02-16, 23:50   

Jest wiele opcji uczenia się języka, ale szybkość nauki zależy od motywacji. Ważne jest też, żeby uczyć się na takich przykładach, które nas interesują. Przykładowo, jeśli interesuje nas moda, oglądajmy programy, filmiki na youtube i tłumaczmy artykuły z tym związane. :)

Beddy 

Wysłany: 2016-02-23, 14:31   

Teraz w dobie internetu to żadna nauka nie powinna sprawiać problemu. Są takie zasoby, ze samemu wszystko możemy ogarnąć, a dodatkowo korzystając jeszcze z porad specjalisty, to już w ogóle bardzo łatwo.

Bagietka

Wysłany: 2016-06-10, 09:54   

najważniejsze jest to żeby przyzwyczaić mózg do języka tzn. musisz jak najwiecej sluchac sluchac i jeszcze raz sluchac :) a uwierz mi ze to zaprocentuje potem dobrze platną praca. Moja znajoma w ubiegłym tygodniu szukała pracy w swoim języku tj. czeskim. Znalazla ja na portalu pracy http://www.linguajob.pl/ . Także ucz się a potem czeka cie nagroda:)

Kusiasta

Wysłany: 2016-06-10, 18:18   

Ja polecam szkołę językową. Nidzie się tak nie nauczysz, taka jest prawda. Ja w Krakowie chodze do LINCOLNA i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Mega dobry poziom, super ludzie i dobre ceny :)

vivalafrance 
vivalafrance

Wysłany: 2016-07-08, 10:32   

Ja chodzilem do szkoly jezykowej le reve i tam sie dopiero nauczylem rozmawiac po francusku. Szczerze mowiac to ciezko jest nauczyc sie samemu albo przez internet. Najlepiej zaczac intensywny kurs , pamietam, ze juz na pierwszy zajeciach przeprowadzalismy male konwersacje ze zdaniami, ktorych sie nauczylismy. Wydawalo sie to wtedy pojsciem na głęboka wode, ale teraz z perspektywy czasu widze, ze to najlepsza metoda.

kama 

Wysłany: 2016-07-26, 15:29   

Szkoła jezykowa i duzo wlasnej pracy.

selene

Wysłany: 2016-08-04, 12:33   

Ja korzystam z różnych fiszek, staram się uczyć "praktycznego" języka, czego często nie ma w szkołach językowych. :mrgreen:

Fortunat63

Wysłany: 2016-08-04, 18:54   

No w szkołach to uczą wszystkiego tylko nie praktycznych rzeczy

vivalafrance 
vivalafrance

Wysłany: 2016-08-25, 10:00   

Fortunat63 napisał/a:
No w szkołach to uczą wszystkiego tylko nie praktycznych rzeczy

To powodzenia w nauce samemu hehe ;)

GodzioLinik9 
GodzioLink

Wysłany: 2016-10-01, 14:37   

Witam wszystkich:) Chcę się szybko nauczyć francuskiego bo w przyszłym roku planuję pojechać do Francji aby trochę pozwiedzać. Powiedzcie mi czy macie jakieś sprawdzone strony gdzie można się tego języka szybko i dobrze nauczyć? Pozdrawiam

Bagietka

Wysłany: 2016-10-14, 05:51   

GodzioLinik9 napisał/a:
Witam wszystkich:) Chcę się szybko nauczyć francuskiego bo w przyszłym roku planuję pojechać do Francji aby trochę pozwiedzać. Powiedzcie mi czy macie jakieś sprawdzone strony gdzie można się tego języka szybko i dobrze nauczyć? Pozdrawiam

ja bym polecała jednak iść do szkoły językowej, chyba, że umiesz się zmusić do tego, żeby samodzielnie regularnie cisnąć. jeżeli jesteś z krakowa to bym Ci poleciła szkołę języków obcych Lincoln, bardzo dobrze tam nauczają :)

Kuninfo 

Wysłany: 2016-10-15, 15:24   

A w Warszawie jakieś szkoły polecacie? Ja mam mocne postanowienie uczyć się w domu, ale do szkoły również się zapiszę

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu