Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy internetowe
Autor Wiadomość
maria.walczak

Wysłany: 2014-06-10, 10:11   

Cytat:

radziłabym znalezc nauczyciela a z internetu korzystac na wyzszym poziomie

f_emme 

Wysłany: 2014-08-05, 16:13   

Motywacja najważniejsza, bez niej nie ma sukcesu nawet na zajęciach z lektorem.
Zdecydowanie na początek polecam jednak lektora. Mamy wielu uczniów, którzy uczyli się samodzielnie i dla niektórych jestem pełna podziwu jak duży materiał przyswoili w krótkim okresie czasu. Nauka samodzielna wiążę się jednak z ogromnymi brakami i błędami, które są nie do uniknięcia a potem bardzo trudne do oduczenia. Na początek potrzeba nauczyciela, który będzie nad nami czuwał i korygował nas, w przeciwnym razie początkujący uczeń zdany jest na domysły. Oczywiście mówimy o nauce poprawnego języka.

Sprello 

Wysłany: 2015-12-09, 10:45   

Takie kursy są dobre na późniejszy etap. :) Na początek trzeba mieć kontakt w realnym świecie, a potem jak się ma już podstawy to wtedy należy się za coś takiego brać i ma to swoje efekty, pozdrawiam. :)

Wandal61

Wysłany: 2015-12-16, 12:19   

Dokładnie Sprello. ;) Temat wyczerpany. ;D Warto wszystko łączyć, a nie ograniczać się na jedną metodę. :D

Masarny12 

Wysłany: 2015-12-17, 13:26   

No tak, ale jeśli trzeba byłoby wybierać to ja polecam się zabrać za to samemu. :D Bo prawda jest taka, że samoucy są najlepsi. Warto jednak sobie ogarnąc jakieś miejsce gdzie można porozmawiać po francusku, żeby nauka nie była na zasadzie tylko zapamiętać, nic nie próbować.

Kaldii 

Wysłany: 2015-12-18, 09:53   

No nie wiem. :) Kursy dobra rzecz, jeszcze jak jest jakiś papier to fajna sprawa. Zapewne w internetowym nie ma, także polecam stacjonarne i na żywo próbować rozmawiać z ludźmi jak mówi kolega wyżej.

Zifaro 

Wysłany: 2015-12-21, 14:24   

Nie wiem jak francuski wygląda, ale kursy z matematyki miałem przez neta i powiem wam, że całkiem dużo się nauczyłem. Pomogło mi to na studiach matmę zaliczyć, także chyba mogę polecić.

Golfista 

Wysłany: 2015-12-28, 08:42   

Ja uczestniczyłem w kursie językowym, ale to akurat był niemiecki. To było już w sumie z 2-3 lata temu. Na początku mi się podobało i w sumie cały kurs oceniam na przyjemny, ale wiedzy za bardzo nie przybywało.

Meedyk 

Wysłany: 2015-12-28, 12:04   

Moja dziewczyna brała udział i mówi, że poleca. ;) Trzeba tylko znaleźć odpowiednią szkołę. :)

ewiusia 

Wysłany: 2016-11-14, 16:00   

Motywacja to podstawa w nauce języka, dlatego warto się uczyć, mając silną wolę.

Miszuu5 

Wysłany: 2016-12-01, 09:46   

Jeśli masz odpowiednią motywację i poza kursami potrafisz znaleźć czas na naukę to rzeczywiście takie szkolenia mogą dać dobry efekt.

foldare

Wysłany: 2017-02-25, 00:03   

Moim zdaniem większość kursów działa trochę na zasadzie tych nieszczęsnych "kołczingów" jak zarabiać pieniądze online itd. przez co ich jakość spada na łeb na szyję. Postaw raczej na uznane na rynku marki, lingwistów z doświadczeniem, a najlepiej native speakerów, bo wielu reklamuje coś super, a jakie jest na serio to się potem dopiero okazuje... Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez foldare 2017-03-08, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  

Kusiasta

Wysłany: 2017-03-07, 22:34   

też bym stawiała tylko na sprawdzonych lektorów z potwierdzonym doświadczeniem. w Krakowie jak szukałam szkoły to przeczesałam internet za opiniami, wypytwłam znajomych i jeszcze dla pewności podzwoniła do kilku szkół. i okazało się że jedyny słuszny wybór to był lincoln :) i na szczęście faktycznie dobrze i się tam uczyło

pilecka_anna 

Wysłany: 2017-03-16, 13:51   

ja połączyłam kurs internetowy z dwiema lekcjami w tygodniu z lektorem

click on the source

kerek

Wysłany: 2017-03-22, 09:38   

Polecam kupić sobie kurs Profesor Henry. Mi bardzo pomógł z zapamiętywaniem słówek. Kiedyś miałem z tym problemy jednak kurs ułatwil mi opanowanie słownictwa ( miałem poza tym nieco łatwiej ponieważ znam język angielski i wiele słówek jednak sie powtarzało).

Jesli jednak chcecie rzeczywiście skutecznie nauczyć się angielskiego to sugerowałbym zapisać się jednak na kurs.Samemu nie nauczycie się rozmowy oraz gramatyki ( a przynajmniej będzie to bardzo trudne).

Porządne kursy ma szkoła Empik:
https://empikschool.com/

Gdzie sam zresztą chodzę.

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu