Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy internetowe
Autor Wiadomość
george

Wysłany: 2013-05-17, 16:37   Kursy internetowe

Szukam jakiegoś dobrego kursu internetowego do języka francuskiego na poziomie podstawowym. Możecie coś polecić? :)
Dzięki bardzo.

MuzycznaFrancja 

Wysłany: 2013-05-21, 16:12   

Witam george,

Jeśli chodzi o kurs internetowy, to z mojej strony mogę Ci polecić mój kurs francuskiego, który stworzyłem na podstawie własnych doświadczeń.
Kurs jest w pełni darmowy, więc możesz śmiało spróbować: http://efrancuskistart.pl

Jeśli z kolei interesuje cię coś odpłatnego, w dużej formie, to zapraszam tutaj: http://efrancuskiprofit.pl

Pozdrawiam i powodzenia w nauce języka francuskiego

george

Wysłany: 2013-05-24, 16:48   

Dzięki wielkie :) Pierwszy link jest super, gratulacje. Co do czegoś płatnego, to cały czas się waham. Ludzie polecają mi różne kursy począwszy od Multikursu do kursów empikowych. Muszę jeszcze czegoś poszukać...

MuzycznaFrancja 

Wysłany: 2013-05-24, 17:50   

george, oczywiście decyzja należy do Ciebie. Nie chcę Cię namawiać na siłę do mojego kursu.
Powiem tylko, że zanim kupisz, to możesz spokojnie sprawdzić jak wyglądają lekcje ze mną, zapisać się na darmowy kurs. :-)

Powodzenia w wyborze kursu takiego, który da Ci najlepsze rezultaty! :-)

melody

Wysłany: 2013-05-25, 15:28   

Zapoznaj się też z metodą językową 5S, znacznie ułatwi ci uczenie się i odpowiednie przyswajanie języka!

buena

Wysłany: 2013-09-01, 00:32   

Ja korzystam z takiego kursu ze szkoły chatterbox.pl i powiem ci, że jestem bardzo zadowolona. Mają świetny poziom i, co dla mnie ważne kontakt z lektorem. Ponad to zamwiasz tyle lekcji, ile chcesz i umawiasz sie na termin, kiedy ci pasuje.A na próbę można sobie tam zamówć darmową lekcje i samemu się przekonac, że warto.

aga2244

Wysłany: 2013-09-10, 19:45   

buena napisał/a:
Ja korzystam z takiego kursu ze szkoły chatterbox.pl i powiem ci, że jestem bardzo zadowolona. Mają świetny poziom i, co dla mnie ważne kontakt z lektorem. Ponad to zamwiasz tyle lekcji, ile chcesz i umawiasz sie na termin, kiedy ci pasuje.A na próbę można sobie tam zamówć darmową lekcje i samemu się przekonac, że warto.

Ja także korzystałam z chatterbox. Mam pozytywne zdanie na temat tego kursu. Ciekawy program, a lektor na żywo - fajna sprawa.

sezamka 

Wysłany: 2013-09-12, 13:54   

Ja do internetowych kursów jakoś nie jestem przekonana. Nie wiem czemu,a le zawsze wydawało mi się, ze niewiele się człowiek wtedy nauczy.

kf88 

Wysłany: 2013-11-26, 12:23   Szkoła Shamrock - opinie

Szukam kursu języka francuskiego online. Słyszałam o Szkole Języków Obcych Shamrock.
Jakie są wasze opinie na jej temat?

MuzycznaFrancja 

Wysłany: 2013-11-29, 09:42   

sezamka napisał/a:
Ja do internetowych kursów jakoś nie jestem przekonana. Nie wiem czemu,a le zawsze wydawało mi się, ze niewiele się człowiek wtedy nauczy.

A spróbowałaś sama jakiegoś kursu? Na jakiej podstawie tak uważasz? :-)

la mouche

Wysłany: 2013-12-16, 23:39   

Nie przekreślałabym kursów internetowych, sama korzystała przy nauce języków i mogą być dobrą pomocą. Natomiast zgodzę się, że nie zastąpią kontaktu z lektorem, zwłaszcza jeżeli musimy nauczyć się poprawnej wymowy i w ogóle oswoić z konwersacją w obcym języku.

francuzik80

Wysłany: 2014-01-16, 16:22   

Korzystałem swego czasu, i idzie sie nauczyć - internet to gigantyczne zrodlo informacji.
Jak ktos ma motywacje to spokojnie sie podszkoli i nauczy :)

rabbit200

Wysłany: 2014-02-19, 11:18   

Witam Serdecznie, zapraszam tutaj profesjonalna pomóc udzielona przez Francuza.
Korepetycje online lub na żywo.
Również oferujemy korekta pracy dyplomowej, redakcja tekstów, tłumaczenia na jęz. francuski ;-)
http://redakcja-francuska...a-francuskiego/

romo999

Wysłany: 2014-03-12, 13:01   

Jakoś nie wierzę w kursy online. Jest to dość wygodna opcja, bo nie trzeba wychodzić z domu, jednak nie uważam, że można w taki sposób wiele się nauczyć.

daniel22 

Wysłany: 2014-04-24, 10:20   

romo999 napisał/a:
Jakoś nie wierzę w kursy online. Jest to dość wygodna opcja, bo nie trzeba wychodzić z domu, jednak nie uważam, że można w taki sposób wiele się nauczyć.

Oj uwierz, że jak się chce to wszystko można. Mam znajomą co się nauczyła języka w ten sposób ale miała do tego silną motywację. Mówi lepiej ode mnie co mnie bardzo zdziwiło.
Trzeba spróbować... Każdy uczy się na swój sposób ;)

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu