Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Wejdź na www.e-francuski.pl - stronę poświęconą nauce naszego ulubionego języka!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
szkoła językowa warszawa - jaką polecacie
Autor Wiadomość
aga2244

Wysłany: 2012-09-24, 12:59   szkoła językowa warszawa - jaką polecacie

Witam, zamierzam wybrać się na kurs i zbieram opinie o szkołach w Warszawie. Od znajomego słyszałam, że dobrą szkołą jest British School Ktoś z Was też tam się uczył?

blumarine 

Wysłany: 2013-02-28, 15:34   

Znam nazwę tej szkoły, ale z niej nie korzystałam. Kurs angielskiego kończyłam w GoWork i muszę dowiedzieć się, czy tam też nie mają francuskiego, bo przydałoby mi się przypomnieć podstawy z liceum.

Bunia4

Wysłany: 2013-03-14, 15:40   

z tego co mi wiadomo go work nie prowadzi nauki francuskiego, ale poszukaj tu http://www.uczelnie.pl/in...&rp_kierunek=63 , jest spora lista szkół językowych w Warsawie.

Kusiasta

Wysłany: 2016-08-12, 10:01   

Wiesz co ja akurat chodzę do http://www.lincoln.edu.pl/, co prawda w Krakowie ale widziałam że w Warszawie też ich można szukać, kadra jest genialna, wymagająca ale cierpliwa i zdecydowanie z pasją którą zaraża, ja zaczynałam od zera rok temu a teraz spokojnie jestem w stanie na proste tematy sobie z obcokrajowcami pogadać, przede wszystkim od początku dużo się też mówi więc nie ma mowy o jakiejś językowej barierze, ogólnie zajęcia bardzo kompleksowe i jestem z nich zadowolona więc warto sobie sprawdzić też Warszawę myślę

smartkursyszkol 

Wysłany: 2016-10-03, 15:36   

Też słyszałem że szkoła Lincoln jest niezła. Więc jeśli masz do niej blisko to możesz śmiało zapisać się kurs.

melusia148

Wysłany: 2016-10-13, 13:35   Jaka szkoła

Ja ostatni przeszukiwałam strony internetowe w związku z poszukiwaniem odpowiedniej dla mnie szkoły i natrafiłam na stronę: https://langzie.pl/ , a jest to wyszukiwarka kursów językowych. Wystarczy wpisać miejscowość i jakiego języka chce się uczyć. Potem można poczytać o każdym kursie i wybrać najlepszy dla siebie.

Bagietka

Wysłany: 2016-10-14, 05:48   

lincoln naprawdę dobry, w tym krakowskim naprawdę się starają, żeby przekazać jak najwięcej wiedzy, podejrzewam, że ten warszawski będzie na podobnym poziomie :)

darrweek

Wysłany: 2016-10-16, 17:17   

No dobry dobry, to fakt.

maksiu432

Wysłany: 2016-10-17, 10:09   

Polecam politechnikę poznańską, dużo praktycznych rzeczy się tam idzie nauczyć :P
Podnośniki meblowe

..:: La publicité ::..

Odpowiedz do tematu