Forum francuskie
Forum języka francuskiego, kultury francuskiej oraz Francji.

Szukam pracy - szukam pracy / je cherche le travail

Voilaaa - 2011-01-24, 22:04
Temat postu: szukam pracy / je cherche le travail
Absolwentka Zakładu Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych Uniwerytetu Gdańskiego, kierunek: nauczanie języka francuskiego i angielskiego. Po licznych wyjazdach do Francji i półrocznych studiach (na Université Catholique de Louvain-la-Neuve) we francuskojęzycznej części Belgii. Aktualnie studentka piątego roku filologii romańskiej - podejmie się pracy.

tel. 791-404-650
e-mail. francuski@voila.fr

Dajan - 2014-09-12, 19:10

może wy wiecie również, gdzie znaleźć pracę w Katowicach? właśnie wróciłem z Paryża, szukam pracy jako ortodonta katowice, mam duże doświadczenie
gortem - 2014-11-13, 11:14

szukam pracy na wakacje we francji. mój język nie jest za dobry;/ poradzil by ktoś coś ?
gortem - 2014-11-13, 11:14

szukam pracy na wakacje we francji. mój język nie jest za dobry;/ poradzil by ktoś coś ?
Bosi - 2014-11-19, 08:00

ja znalazłam pracę w firma sprzątająca nie jest to wiadomo praca moich marzeń, ale żadna praca nie hańbi
NATI666 - 2015-03-01, 00:58
Temat postu: Praca specjalista ds administracji
Dzień dobry
szukam dla mojego klienta z branży motoryzacyjnej osoby z dobrym językiem francuskim, miejsce pracy-Końskie. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: natalia.skornicka@lobohr.pl

vaxo - 2016-01-04, 11:12

napiszcie może swoje ogłoszenia również na tym portalu http://www.ogloszenia.inf...na/szukam-pracy , tam pracodawcy szukają pracowników, sam tak znalazłem pracę więc polecam spróbować.
Bagietka - 2016-06-10, 09:51

jeśli znasz biegle język to idealnym miejscem do znalezienia pracy bedzie dla ciebie portal pracy dla specjalistow jezykowych http://www.linguajob.pl/ . Teraz mają bardzo fajne oferty na języki ang, czeski czy niemiecki także bardzo zachęcam bo zarobki w tych branżach (HR, IT) z języki to naprawdę dobre zarobki
boddekk - 2016-06-22, 17:07

Jeśli szukacie dobrych ofert pracy to osobiście mogę wam polecić ciekawy portal ale nie z ofertami z Francji, tylko z Wielkiej Brytanii i Irlandii, praca Londyn to właśnie jedne z ofert pracy jakie można znaleźć na tym portalu, świetne oferty pracy dla każdego !